Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Reumatolog


dr n. med. Robert Ciechanowicz

Dr n med. Robert Ciechanowicz jest absolwentem i wieloletnim pracownikiem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Posiada specjalizację z reumatologii, chorób wewnętrznych i geriatrii. W 2006 r. uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie medycyny. Jest współautorem kilkunastu prac naukowych i doniesień zjazdowych opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych. Od 2011 r. pracuje na stanowisku starszego asystenta w Wojewódzkim Zespole Reumatologicznym w Sopocie. Szczególnym zainteresowaniem dr. Ciechanowicza są zapalne choroby stawów m.in. reumatoidalne zapalenie stawów oraz seronegatywne spondyloartropatie zapalne.

Godziny przyjęć >>

Przejdź do rejestracji >>

 

dr n. med. Anna Masiak

Dr n.med. Anna Masiak jest specjalistą chorób wewnętrznych oraz reumatologii. Zatrudniona jest jako asystent w Klinice Chorób Wewnętrznych, Chorób Tkanki Łącznej i Geriatrii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Dr Masiak posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne w diagnostyce i leczeniu chorób autoimmunologicznych, w szczególności układowych chorób tkanki łącznej (układowe zapalenia naczyń, toczeń układowy, zespół Sjógrena, choroby zapalne mięśni, twardzina układowa) Choroby te charakteryzują się postępującym osłabieniem, stanami podgorączkowymi lub nawracającą gorączką, dolegliwościami bólowymi stawów, zmianami skórnymi.

 

Godziny przyjęć >>

Przejdź do rejestracji >>

Płatność kartą

Czytaj więcej >>

Punkt Pobrań

 Czytaj więcej >>

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie


Al. Grunwaldzka 74/1
Tel. 698-608-008
58/691-55-95
e-mail: rejestracja@meamedica.pl

Copyright © 2023 Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica. Wszelkie prawa zastrzeżone.