Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Internista


dr n. med. Piotr Jagodziński

Wieloletni i obecny pracownik Kliniki Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego oraz Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego. Doświadczony klinicysta, specjalista w zakresie hipertensjologii, nefrologii i chorób wewnętrznych. Autor i współautor wielu prac naukowych publikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Specjalizujący się w tematyce leczenia opornego i chwiejnego nadciśnienia tętniczego, nadciśnienia nerkopochodnego oraz nadciśnienia osób w wieku starszym.  Duże doświadczenie w leczeniu zachowawczym przewlekłej niewydolności nerek u chorych z upośledzoną funkcją tego narządu.

Leczenie:

- farmakologiczne i niefarmakologiczne leczenie nadciśnienia tętniczego

- leczenie i profilaktyka chorób serca i naczyń

- leczenie nadciśnienia nerkopochodnego

- leczenie i profilaktyka niewydolności nerek

- specjalistyczne leczenie opornych i nawracających  infekcji układu moczowego

- leczenie i profilaktyka kamicy układu moczowego

Godziny przyjęć >>

Przejdź do rejestracji >>


dr hab. n. med. Sławomir Lizakowski

Adiunkt w Klinice Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, członek Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego i Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego. Jest autorem lub współautorem 30 publikacji oraz 25 rozdziałów w podręcznikach z zakresu nefrologii i transplantologii. Jest doświadczonym klinicystą, specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych, nefrologii i transplantologii. W chwili obecnej pełni funkcją zastępcy ordynatora Oddziału Dziennego Kliniki Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych.


Godziny przyjęć >>

Przejdź do rejestracji >>


dr n. med. Zofia Michalska

Dr med. Zofia Michalska była wieloletnim adiunktem i starszym wykładowcą w Klinice Chorób Zakaźnych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Uzyskała specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych i chorób zakaźnych. Jej praca doktorska dotyczyła wirusowego zapalenia wątroby u ciężarnych i urodzonych przez nie dzieci. Wśród szczególnych zainteresowań znajdowała się profilaktyka wirusowych zapaleń wątroby.  Ma duże doświadczenie w leczeniu wirusowych zapaleń wątroby. Przygotowuje chorych do leczenia przeszczepieniem wątroby. Zajmuje się autoimmunizacyjnym zapaleniem wątroby oraz innymi rzadszymi chorobami wątroby jak pierwotna marskość żółciowa, stwardniające zapalenie dróg żółciowych. Przez wiele lat prowadziła oddział hepatologiczny w Klinice Chorób Zakaźnych i była nauczycielem akademickim. Od 3 lat pracuje w Poradni Hepatologicznej przy Pomorskim Centrum Chorób Zakaźnych  i Gruźlicy w Gdańsku.

Choroby:

wirusowe zapalenia wątroby typu B, C, A    

autoimmunizacyjne ( autoimmunologiczne ) zapalenie wątroby

marskości wątroby

zmiany ogniskowe w wątrobie

toksyczne uszkodzenia wątroby

żółtaczki u ciężarnych

choroby zakaźne

szczepienia - konsultacje

Godziny przyjęć >>

Przejdź do rejestracji >>

Płatność kartą

Czytaj więcej >>

Punkt Pobrań

 Czytaj więcej >>

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie


Al. Grunwaldzka 74/1
Tel. 698-608-008
58/691-55-95
e-mail: rejestracja@meamedica.pl

Copyright © 2019 Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica. Wszelkie prawa zastrzeżone.