Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Endokrynolog


dr n. med. Anna Orzechowska-Pawiłojć

Dr Orzechowska-Pawilojć jest specjalistą w zakresie endokrynologii i chorób wewnętrznych. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując od 2001 roku pod nadzorem najlepszych specjalistów endokrynologii w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Zaburzeń Hemostazy Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Poradni Endokrynologicznej Szpitala Św. Wojciecha w Gdańsku.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz autorką prac naukowych opublikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych.

W 2005 roku zakończyła studia doktoranckie obroną pracy doktorskiej z dziedziny endokrynologii zatytułowanej „Homocysteina, witamina B12 i kwas foliowy w zaburzeniach funkcji tarczycy oraz uzyskaniu eutyreozy”.

Dr Pawilojć-Orzechowska specjalizuje się w leczeniu chorób tarczycy, przytarczyc, nadnerczy, przysadki mózgowej i zaburzeń metabolicznych.

Godziny przyjęć >>

Przejdź do rejestracji >>


Płatność kartą

Czytaj więcej >>

Punkt Pobrań

 Czytaj więcej >>

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie


Al. Grunwaldzka 74/1
Tel. 698-608-008
58/691-55-95
e-mail: rejestracja@meamedica.pl

Copyright © 2023 Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica. Wszelkie prawa zastrzeżone.